MIAZGA KAKAOWA Callebaut 2,5kg - sklep, cena

MIAZGA KAKAOWA Callebaut 2,5kg - 100% Cocoa Mass CM-CAL-E4-U70 Ciężko jest znaleźć dziś osobę, która nie przepada za czekoladą. Ten wyjątkowy smakołyk towarzyszy nam od najmłodszych lat, aż do późnej starości, a jego wyjątkowego smaku w zasadzie nie da się w żaden sposób podrobić. Cukiernicy, którzy przygotowują wyśmienite torty i ciastka z czekoladą, stosują specjalne składniki z zawartością kakao, aby uzyskać ich wyjątkowy smak. Jednym z nich jest stuprocentowa miazga kakaowa Cocoa Mass 100% od Callebaut.
Miazga kakaowa Callebaut - Cocoa Mass
obrazek prezentujacy

MIAZGA KAKAOWA 2,5 kg - Cocoa Mass

Opakowanie miazgi kakaowej o wadze dwóch i pół kilograma starcza na długo. Taką miazgę najczęściej wykorzystuje się do produkcji wszelkiego rodzaju nadzień. Jest ona więc składową różnego rodzaju ciastek z czekoladą, gdzie stanowi składnik kremu, a można ją spotkać również w tortach czy polewach. Miazga kakaowa jest bardzo praktyczna - dokładnie odmierzając jej ilość, cukiernik może uzyskać idealnie dobraną przez siebie intensywność smaku czekolady w słodyczach.

MIAZGA KAKAOWA Callebaut - Gdzie kupić?

Miazga kakaowa z całą pewnością nie należy do produktów, z których korzysta się na co dzień w kuchni. Z tego względu osoby, które chciałby ją nabyć, mogą napotkać niewielki problem, ponieważ nie jest ona zazwyczaj dostępna w ofercie standardowych marketów i sklepów. Aby nabyć tego typu składniki cukiernicze, należy udać się do miejsca, w którym dostępne są produkty dla cukierników, a takim właśnie jest sklep cukieteria.pl, na którego stronie znajdziemy m.in. miazgę kakaową.

Callebaut Miazga Kakaowa - Cena

Wiele osób poszukujących wysokiej jakości miazgi kakaowej zastanawia się nad tym, ile ona w zasadzie kosztuje. Cena jest tutaj jednak zależna od kilku czynników m.in. od tego, skąd pochodzi kakao użyte do produkcji tego składnika, jaka jest waga paczki itd. W przypadku miazgi od Callebaut kwota ta nie należy wbrew pozorom do najwyższych. Za dwa i pół kilo gotowego produktu przyjdzie nam bowiem zapłacić około 150 złotych.

Miazga Kakaowa Callebaut 2,5kg - 100% Cocoa Mass - Opinie zadowolonych klientów

Jako właścicielka niewielkiej cukierni, jestem wręcz zachwycona jakością miazgi kakaowej Callebaut 2,5kg. To właśnie dzięki niej moja praca stała się niezwykle przyjemna i prosta, a klienci są zachwyceni wyjątkowym smakiem moich wspaniałych wypieków.


Marlena

Wykorzystuję miazgę kakaową Callebaut m.in. w kremach do nadziewania wyrabianych przeze mnie ciasteczek. Ma ona fantastyczny aromat i jest po prostu pyszna. To absolutnie topowy produkt, który mogę polecić w zasadzie każdemu cukiernikowi.


Kacper

Uwielbiam przygotowywać wypieki i od dawna szukałem rozwiązania, które pozwoli mi uzyskać wyjątkowy smak kremu czekoladowego w moich ciastach. Postawiłem na miazgę kakaową marki Callebaut i to była doskonała decyzja. Gorąco polecam wszystkim ten produkt.


Paweł

Jako fan cukiernictwa lubię czasem piec sobie sam w domu. Ciężko było mi jednak uzyskać krem do ciast o odpowiednim smaku, jednak z miazgą kakaową Callebaut mogę teraz robić wyśmienite nadzienia do rozmaitych ciast, ciasteczek i wielu innych deserów.


Dawid